In de media

ALLEEN OP REIS

in de media

In de pers en media is ook aandacht voor het boek ‘ALLEEN OP REIS’ en andere activiteiten van Christian Nijhof.

Hieronder is een overzicht van (recente) publicaties weergegeven.

In de interviews is ingegaan op vragen als: waarom heb je het boek geschreven? Voor wie heb je het boek geschreven? Waar gaat het boek over? Waarom ben je alleen op reis gegaan? Wat kan het boek voor andere mensen betekenen?

Bij een radio interview naar aanleiding van de boeklancering door Radio TV Hengelo heb ik ook een korte passage uit het boek voorgelezen.

 Luister hieronder naar het radio interview:

een korte impressie

Pers en media

In dagblad TC Tubantia is op 28 november een groot artikel gepubliceerd naar aanleiding van een interview door een journalist.

 

Eind 2019 is in de Bornse Courant een artikel geplaatst op de voorpagina. 

interview TC Tubantia - 28 november 2019 (klik voor .pdf versie)
interview Bornse Courant - 31 december 2019 (klik voor vergroting)

 

Wil jij ook meer vanuit je hart leven en wil je inspiratie voor je eigen reis? Lees er meer over in het boek!

Ook verkrijgbaar op Bol.com!

Benieuwd naar mijn verhaal en meer informatie?